Сервіс
НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО
«Співпраця з нами допомагає зберегти, примножити і захистити ваші активи»

Комплексно забезпечуємо перевірки об'єктів та документації забудовників, підготовку документів в ЦНАП та вирішення земельних спорів. Захищаємо від незаконних дій державних органів та допомагаємо уникнути визнання угоди недійсною.

Аудит землі та інших об'єктів нерухомості

Перевіряємо об'єкт нерухомості в реєстрах та документації, наявність права власності у продавця, забудовника, особливості використання земельної ділянки та дотримання будівельно-архітектурних норм.

Оформлення права на землю та інші об'єкти нерухомості

Оформляємо права на нерухомість з урахуванням всіх тонкощів законодавства - від підготовки та оформлення технічної документації до реєстрації прав та отримання витягу з Реєстру.

Супровід зміни цільового призначення земельних ділянок

Комплексно супроводжуємо процедуру - від експертизи і складання заяви до узгодження проекту землеустрою, отримання рішення про зміну цільового призначення та виписки з кадастру.

Супровід земельних і будівельних суперечок

Розробляємо покрокову стратегію захисту ваших інтересів і прав з урахуванням специфіки кожного земельного спору - від суперечок з приводу меж земельної ділянки до незаконних дій державних органів та визнання угоди недійсною.

Знаходимо рішення

Підбираємо оптимальний варіант вирішення вашого конфлікту або спору - від представлення інтересів в суді або в держорганах до медіації.

Дотримуємося скрупульозності

Ретельно аналізуємо і перевіряємо земельну документацію або документацію на нерухомість, складаємо позовну заяву або скаргу з урахуванням специфіки та особливостей того чи іншого об'єкта нерухомості.

Перша консультація безкоштовно
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Клієнти