Сервіс
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО І РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ЗА КОРДОНОМ
«Співпраця з нами - правильно організований бізнес»

Юридичні послуги в рамках корпоративного права включають кілька різних областей, таких як створення і обслуговування бізнесу, реєстрація компаній, зміна статутних документів та організаційно-правової форми, ліквідація підприємств.

Реєстрація бізнесу в Україні та за кордоном

Допоможемо зареєструвати Вашу компанію в Україні та за кордоном. При цьому допоможемо вибрати оптимальну форму бізнесу (фізична особа-підприємець або юридична особа), підберемо потрібні коди економічної діяльності (КВЕД), систему оподаткування, допоможемо відкрити рахунок в банку, взяти на роботу адміністративний і виробничий персонал, організувати бухгалтерський облік і звітність.

Вибираючи країну, яка підходить для реєстрації компанії, враховуємо специфіку бізнесу, організаційну форму, податки і законодавство, допомагаємо вам вийти на іноземний ринок.

Договірні взаємовідносини між партнерами (власниками) бізнесу

Розробляємо умови взаємовідносин між партнерами (власниками) в бізнесі, описуємо можливі ризики, які можуть виникнути при веденні бізнесу, і закріплюємо варіанти вирішення конфліктних або проблемних ситуацій. Перед тим, як увійти і веденням бізнесу закріпимо права, обов'язки партнерів, ризики та способи вирішення проблем в корпоративному (партнерському) договорі. Це дозволить попередити і уникнути конфліктів між партнерами (власниками).

Перша консультація безкоштовно
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Клієнти