Сервіс
ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
«Співпраця з нами допомагає безперешкодно розвиватися вашому бізнесу»

Вирішимо судові суперечки з недобросовісним контрагентом, який порушив умови за договором, передав неякісний товар або не сплатив послуги. Виберемо потрібні інструменти для вирішення конфлікту з метою отримання бажаного результату. Розробимо стратегію, яка буде вигідна для вашого бізнесу і скоротить матеріальні і тимчасові витрати.

Представлення інтересів кредиторів в переговорах

Ретельно продумуємо стратегію захисту ваших інтересів і прав. Готуючись до переговорів, детально аналізуємо всі внутрішні і зовнішні фактори, ділову репутацію і особливості дебітора або боржника.

Зробимо для клієнта договір, який захистить і вбереже від проблем в майбутньому

У підсумковому договорі прописуємо взаємні права та обов'язки, відповідальність і спосіб вирішення питань, щоб в майбутньому не виникало проблемних ситуацій.

Націлені на скорочення часових і матеріальних витрат клієнта.

Практикуємо вирішення спорів і конфліктів у позасудовому порядку - від створення стратегії і підготовки документів до вибору відповідних інструментів і складання мирової угоди. В такому випадку вам вдасться уникнути дорогих і тривалих судових розглядів.

Стягнення заборгованостей

Допомагаємо повернути гроші в короткі терміни. Готуємо план реструктуризації і кредитної перевірки компанії боржника. Ведемо переговори з ТОП-менеджерами компанії і контролюємо платежі.

Медіація в комерційних суперечках

Зберігаємо ваші відносини з бізнес-партнерами Проведемо переговори з бізнес-партнерами, які попереджають конфлікти, зберігають взаємини. Супроводимо процес медіації - від вивчення, підготовки документів до постановки цілей і складання медіативного угоди.

Первая консультация бесплатно
Перезвоним в течении 15 минут
Клиенты